Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai pagrindinė dantų ir periodonto ligų profilaktikos priemonė. Sveika ir tinkamai prižiūrėta burnos ertmė gerina gyvenimo kokybę. Po reguliarių profesionalios burnos higienos procedūrų ir tinkamai išmokus valytis dantis sustoja dantenų kraujavimas, dingsta blogas burnos kvapas, juntamas gaivumas ir švarumas burnoje. Dantys apsaugomi nuo ėduonies, periodonto ir kitų burnos gleivinės ligų.

Profesionalią burnos higieną dažniausiai rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus. Profesionalios burnos higienos metu ultragarsinio skalerio bei rankinių instrumentų pagalba pašalinami viršdanteniniai ir po dantenomis esantys kietieji konkrementai, pašalinamas minkštasis apnašas.

Pigmentinės apnašos, atsiradusios nuo nikotino, kavos, arbatos ar kitų pigmentinių produktų šalinamos „Air Flow“ sistema. Oro vandens ir kalcio karbonato dalelių srove nupurškiami dantys įgauna šviesesnį atspalvį, nepakenkiant kietiesiems danties audiniams bei dantenoms. Maloniai jaučiamas komforto ir švaros pojūtis burnoje. Kad dantys išliktų atsparesni akmenų ir apnašų kaupimuisi, procedūros metu jie nupoliruojami specialiais šepetėliais ir fluoro turinčia poliravimo pasta.

Po procedūros pacientai yra apmokomi asmeninės burnos higienos. Kiekvienam individualiai pagal poreikius parenkamas dantų šepetėlis, dantų pastos, skalavimo skysčiai, apmokoma naudotis tarpdančių siūlu ir tarpdančių šepetėliais. Jūsų dantys gali ilgą laiką išlikti sveiki ir gražūs, jei tinkamai mokėsite juos prižiūrėti. Svarbu suprasti , kad nuolatinė dantų ir dantenų priežiūra bei profilaktinės procedūros padeda išvengti sunkesnių odontologinių problemų. Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu tiems, kas brangina savo sveikatą.

Burnos higiena

Išsamesnei informacijai prašome susisiekti su mumis

Adresas

Nemuno g. 15, LT-36238 Panevėžys

Telefono nr.

+370 686 08873, +370 45 431219

El. Paštas

info@nemunoklinika.lt

Nemuno odontologijos klinika – profesionali burnos higiena!

Nemuno odontologijos klinika panevėžyje, šeimos nuotrauka

Verta rinktis Nemuno odontologijos kliniką.

  • Ilgametė patirtis – dirbame nuo 1998 m.
  • Visos odontologinės paslaugos vienoje vietoje.
  • Nuolat besitobulinantys specialistai.
  • Pažangiausios technologijos.
  • Tūkstančiai laimingų šypsenų.
  • Galimybė pasinaudoti dantų gydymo paslaugomis išsimokėtinai su mokilizingu.
  • Galimybė įsigyti dovanų kuponą – dovanokite šypseną!
Susisiekite su mumis
Call Now Button