Dantų implantavimas

dantu-implantavimas-panevezyjeDantų implantai, jų įsodinimas – tai pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia šiuolaikinė prarastų dantų atkūrimo technologija kurios metu mažas varžtelis, sriegiamas toje žandikaulio vietoje, kur buvo nuosavo danties šaknis. Praėjus 3-6 mėnesiams po implanto įsriegimo, jis įauga į kaulą ir tampa tvirta atrama, ant kurios tvirtinamas dirbtinis dantis, vadinamasis vainikėlis.

Tik su dantų implantais įmanoma atkurti visą dantį nuo šaknies iki vainiko, nes kiti metodai, pavyzdžiui, dantų protezavimas, gali atkurti tik danties vainiką, t. y. matomą danties dalį virš dantenų. Be to, atkurti dantis ant implantų galima, kai nėra vieno, kelių šalia esančių ar net visų dantų.

Dantų implantai gaminami iš titano. Šis metalas labiausiai tinka žmogaus organizmui: nesukelia alerginės, atmetimo reakcijos, puikiai „suauga“ su žandikaulio kaulu.

 

Dantų implantai naudojami keliais atvejais:

 • Esant vieno ar kelių dantų defektams, o greta esantys dantys yra visiškai sveiki. Tvirtinant dantų implantus nereikia šlifuoti sveikų dantų;
 • Didelės apimties riboti (kuomet defektą riboja nuosavi dantys) ir neriboti (galinių dantų nebuvimas) defektai;
 • Kuomet sumažėjęs ar per mažas dantų skaičius;
 • Kada pacientas turi bedančius žandikaulius: išimami protezai yra nestabilūs, nesifiksuoja, burnos gleivinė yra jautri, pacientas negali priprasti prie išimamų protezų, pykina.

Kodėl verta rinktis imlantus:

Dantų implantais atkuriamas 100 proc. kramtymo efektyvumas, o dantų plokštelė atkuria tik maždaug apie 30-40 procentų kramtymo efektyvumo, apsaugo nuo tolimesnio žandikaulio nykimo, sukuria natūralių dantų pojūtį burnoje. Skirtingai, nei nešiojant dantų protezus, su implantais praktiškai nejaučiamas joks diskomfortas. Protezus reikia išimti, specialiai prižiūrėti, su jais sunku kramtyti. Protezai visuomet primins, kad tai – ne savi dantys. Kartais toks faktas pacientui nemalonus ir sunkus psichologiškai. Juolab, kad net pažangiausi protezai neatrodys, kaip tikri dantys. Tuo metu implantuoti dantys tiek kitiems žiūrint, tiek pacientui nesiskiria nuo sveikų. Su implantuotais dantimis kramtymas patogus, o priežiūra – tokia pati kaip nuosavų dantų.

Implantų privalumai:

• Ilgalaikis efektyvus sprendimas
• Atkuriama kramtymo funkcija
• Apsaugo nuo funkcinių ir fizinių pakitimų.
• Patikimas ir patogus sprendimas praradusiems visus dantis.
• Leidžia išsaugoti kitus sveikus dantis.

Implantacijos procedūra

Pirmosios konsultacijos metu sudaromas jūsų asmeninis gydymo planas, kuris apima du gydymo etapus:

 1. Chirurginį implanto įsriegimą į žandikaulį – jis atliekamas sterilioje aplinkoje, atlikus nejautrą. Procedūra trunka apie 40 min., po jos paprastai veidas nepatinsta. Išskirtiniais atvejais po procedūros rekomenduojama gerti antibiotikus.

Po operacijos praėjus 7-10 dienų išimami siūlai ir prasideda gyjimo procesas, trunkantis iki pusės metų. Šiuo laikotarpiu implantas suauga su kaulu.

Praėjus 3-6 mėnesiams, reikia dar kartą apsilankyti pas gydytoją: atlikęs nuskausminimą jis virš implanto padaro nedidelį pjūvį ir implanto galvutę pakeičia gijimo galvute, formuojančia gleivinę aplink implantą.

 1. Praėjus 2-3 savaitėms po gijimo galvutės uždėjimo protezuojamas dantis. Stomatologas padaro specialius implantų atspaudus, pagal kuriuos gaminami dantų protezai/karūnėlės, tiltai. Tam, kad protezas būtų tikslus, gali prireikti kelių vizitų pas odontologą.

Nemuno odontologijos klinikos specialistai džiaugiasi galėdami pasiūlyti aukšiausius kokybės standartus atitinkančius dantų implantus: Straumann (Šveicarija) ir Megagen (Pietų Korėja). Tai patikimi ir labai gerus prigijimo rodiklius demonstruojantys implantų gamintojai. Implantavimo būdu galime atstatyti ne tik prarastą kramtymo funkciją bet ir sukurti tobulą ir harmoningą šypseną.

Dantų implantavimas

Išsamesnei informacijai prašome susisiekti su mumis

Adresas

Nemuno g. 15, LT-36238 Panevėžys

Telefono nr.

+370 686 08873, +370 45 431219

El. Paštas

info@nemunoklinika.lt

Nemuno odontologijos klinika – dantų implantavimas!

Nemuno odontologijos klinika panevėžyje, šeimos nuotrauka

Verta rinktis Nemuno odontologijos kliniką.

 • Ilgametė patirtis – dirbame nuo 1998 m.
 • Visos odontologinės paslaugos vienoje vietoje.
 • Nuolat besitobulinantys specialistai.
 • Pažangiausios technologijos.
 • Tūkstančiai laimingų šypsenų.
 • Galimybė pasinaudoti dantų gydymo paslaugomis išsimokėtinai su mokilizingu.
 • Galimybė įsigyti dovanų kuponą – dovanokite šypseną!
Susisiekite su mumis
Call Now Button